Категории

Информация

Список товаров производителя Mirta

А Ви знали, що в Україні є свій бренд побутової техніки? Так, це ми!

Ми народилися зусиллями молодих, амбітних та досвідчених підприємців в Україні, а саме в Києві. Нам вже більше 5 років, якщо рахувати від того моменту, коли техніка Mirta з'явилась на поличках магазинів електроніки. Техніка Mirta - це електричні побутові прилади для кухні (чайники, блендери, мультиварки, м'ясорубки, соковижималки, кухонні ваги, газові плити та електричні духовки, морозильні скрині), продукти для догляду за речами та оселею (праски, пилососи), товари для догляду за собою (фени, стайлери для волосся, ваги).

А Ви знали, що в Україні є свій бренд побутової техніки? Так, це ми!


Ми народилися зусиллями молодих, амбітних та досвідчених підприємців в Україні, а саме в Києві. Нам вже більше 5 років, якщо рахувати від того моменту, коли техніка Mirta з'явилась на поличках магазинів електроніки.

НАШІ ТОВАРИ 


Техніка Mirta - це електричні побутові прилади для кухні (чайники, блендери, мультиварки, м'ясорубки, соковижималки, кухонні ваги, газові плити та електричні духовки, морозильні скрині), продукти для догляду за речами та оселею (праски, пилососи), товари для догляду за собою (фени, стайлери для волосся, ваги). 


НАША МЕТА


Наша мета дуже амбітна! Ми плануємо стати не просто першим українським брендом побутової техніки, а брендом №1 в Україні в сегменті техніки для дому. 


Нам подобається дарувати радість, робити життя легшим та комфортнішим, скорочуючи час на домашні клопоти. Ми докладаємо зусилля, аби наш продукт був якісним. Ми даємо 2 роки гарантії на всю техніку, бо розуміємо, що таке відповідальність!


ДЕ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ТЕХНІКА MIRTA? 


Ми співпрацюємо з різноманітними заводами світу, виготовляючи техніку за схемою OEM (Original Equipment Manufacturer). Звісно, не ми її вигадали. За схемою OEM працюють майже всі бренди. Навіть ті компанії, що мають свої виробничі потужності часто замовляють певну частину продукції на інших заводах під своїм брендом. Зараз ми співпрацюємо з кращими виробниками в Туреччині, Китаї та Грузії.

Подробно
  • 200 грн. В наличии
    0 Обзоров 

    Блендер Mirta BL-2650G 500Вт+турбо режим (мелка трещина в не значительном месте,новый)

    200 грн.

Нет товаров

Будут определены Доставка
0 грн. Налог
0 грн. Итого

Цены указаны с учетом налогов

Извлечь